O nas

Nasza obecność na rynku w branży dziecięco-zabawkowej oraz medycznej sięga lat 90. Innowacja, jakość, profesjonalizm to niektóre z cech, które staramy się, aby były kojarzone przez naszych partnerów z nami i naszym asortymentem. Stawiamy na długofalowe relacje szukając partnerów z tym samym nastawieniem do współpracy. Naszym głównym rynkiem zbytu jest Polska, jednak z własnymi markami rozszerzamy obszar do coraz większej ilości rynków zagranicznych. W przypadku niektórych producentów marek, które reprezentujemy jako wyłączny dystrybutor w Polsce, zdobyliśmy ich zaufanie i obszar ten został rozszerzony o kilka krajów Europy środkowej, takich jak: kraje bałtyckie, Ukrainę czy Węgry.

Tootiny-Snibbs Distribution Group

Struktura grupy opiera się na dwóch podmiotach firmie Tootiny oraz Snibbs Sp. z o.o. Tootiny jest producentem marek własnych oraz nadzoruje ich rozwój. Firmie Snibbs została powierzona dystrybucja marek własnych i marek powierzonych na terenie Polski. W tym celu wykorzystuje ona dobrze rozbudowaną sieć dystrybucji na tym rynku. Na rynkach zagranicznych Tootiny współpracuję z lokalnymi dystrybutorami, a w niektórych przypadkach bezpośrednio ze sklepami lub sieciami.

Wysoka sprawność operacyjna, elastyczność i duże doświadczenie pozwala nam na używanie różnych kanałów dystrybucji. Nasi klienci to lokalne sklepy stacjonarne, internetowe, hurtownie, sieci handlowe, firmy prywatne, placówki medyczne, placówki edukacyjne i wiele innych. Nasza organizacja jest przystosowana i posiada odpowiednie narzędzia aby sprostać wymaganiom każdego partnera. Zapraszamy do współpracy z nadzieją, że będziemy mogli wspólnie się rozwijać.

© SolEx B2B